Home

FASADA

Sprawiamy, że świat wokół pięknieje!

CZYTAJ DALEJ

FASADA

Sprawiamy, że świat wokół pięknieje!

CZYTAJ DALEJ

FASADA

Sprawiamy, że świat wokół pięknieje!

CZYTAJ DALEJ

Czym się zajmujemy?

NASZ FIRMA SPECJALIZUJE SIĘ W WYKONYWANIU DOCIEPLEŃ BUDYNKÓW METODĄ “LEKKA- MOKRĄ”. DOCIEPLENIA WYKONYWANE TĄ METODĄ SĄ JEDNYMI Z NAJBARDZIEJ POPULARNYCH ROZWIĄZAŃ STOSOWANYCH PRZEZ PROJEKTANTÓW I INWESTORÓW ZARÓWNO DLA NOWYCH BUDYNKÓW JAK I TYCH PODDAWANYCH TERMOMODERNIZACJI.

O chętnym stosowaniu tego rozwiązania decydują przede wszystkim: prostota wykonania, konkurencyjna cena w porównaniu do innych systemów dociepleń i wysoka trwałość przy poprawnym wykonaniu robót. Metoda lekka-mokra jest stosowana z powodzeniem przy ocieplaniu ścian zewnętrznych murowanych z cegły, pustaków, betonu komórkowego i ścian monolitycznych i prefabrykowanych z betonu

CZYTAJ DALEJ

Projekty badawcze

O nas

POCZĄTKI NASZEJ FIRMY SIĘGAJĄ LAT DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH. OD SAMEGO POCZĄTKU SPECJALIZUJEMY SIĘ W WYKONYWANIU ELEWACJI ORAZ TERMOMODERNIZACJI BUDYNKÓW.

Wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy dzięki zaufaniu trójmiejskich developerów oraz wspólnot mieszkaniowych, dla których wykonywaliśmy nasze największe projekty. Nasza oferta jest skierowana jednak również do osób fizycznych, którym zależy, aby prace elewacyjno-dociepleniowe były wykonane według najwyższych standardów. Pracujemy używając produktów wiodących marek, a także zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego systemu dociepleń dostosowanego do potrzeb klienta. Naszymi atutami jest jakość za rozsądną cenę oraz wieloletnie doświadczenie na rynku. Firma od 2012 roku prowadzi liczne prace badawczo-rozwojowe, które mają na celu wprowadzenie na rynek nowych produktów i rozwiązań pozwalających skutecznie obniżyć energochłonność budynków.

Co u nas słychać?