Dział realizacji

DZIAŁ REALIZACJI

Nasz firma specjalizuje się w wykonywaniu dociepleń budynków metodą „lekką-mokrą”. Docieplenia wykonywane tą metodą są jednymi z najbardziej popularnych rozwiązań stosowanych przez projektantów i inwestorów zarówno dla nowych budynków jak i tych poddawanych termomodernizacji. O chętnym stosowaniu tego rozwiązania decydują przede wszystkim: prostota wykonania, konkurencyjna cena w porównaniu do innych systemów dociepleń i wysoko trwałość przy poprawnym wykonaniu robót. Metoda lekka-mokra jest stosowana z powodzeniem przy ocieplaniu ścian zewnętrznych murowanych z cegły, pustaków, betonu komórkowego i ścian monolitycznych i prefabrykowanych z betonu. Metoda ta polega na przyklejeniu i zamocowaniu kołkami materiału izolacyjnego a następnie na nałożeniu warstwy zaprawy, zbrojonej siatką.


Ostatnim krokiem jest nałożenie wyprawy tynkarskiej w postaci tynku cienkowarstwowego. Jako warstwa wykończeniowa mogą także posłużyć płyty z betonu architektonicznego, kamień czy płytki ceramiczne.
W swojej ofercie posiadamy także wykonywanie innych systemów dociepleń np. przy użyciu prefabrykowanych elementów termoizolacyjnych produkowanych przez firmę Gebrik sp.zo.o. Są to płytki elewacyjne składające się z warstwy izolacji cieplnej w postaci sztywnej pianki poliuretanowej i warstwy wierzchniej w postaci płytki klinkierowej.